Bel Fuse Inc. BACC45FN14-12S
BACC45FN14-12S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN14-12S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S BY RECP
Datasheet Download
BACC45FN14-12S.pdf
Availability of BACC45FN14-12S
QUANTITY
BACC45FN14-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN14-12S
Internal Part NumberEIS-BACC45FN14-12S
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN14-12S
Related LinksBACC45F, BACC45FN14-12S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN14-12S Details Description
Related parts for BACC45FN14-12S
PIN RECPT .040/.050 DIA 0355 SER datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0603 datasheet.pdf
RES SMD 86.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 20A DO5 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
MODULE MOUNTING TRACK, 3 POSITIO datasheet.pdf
VARISTOR 14MM EPOXY 3KA 35.1V datasheet.pdf