Bel Fuse Inc. BACC45FN16-10PH
BACC45FN16-10PH picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN16-10PH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN16-10PH.pdf
Availability of BACC45FN16-10PH
QUANTITY
BACC45FN16-10PH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN16-10PH
Internal Part NumberEIS-BACC45FN16-10PH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN16-10PH
Related LinksBACC45F, BACC45FN16-10PH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN16-10PH Details Description
Related parts for BACC45FN16-10PH
VARISTOR 243V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX FET DL 1OF4 16-SOIC datasheet.pdf
HSG ASSY 3POS MULTI datasheet.pdf
RES 6.20K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 16A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES 2 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
POWER ENTRY datasheet.pdf
CONN HEADER 110POS TYPE A VERT datasheet.pdf
DSUB 15 F CRIMP F0 CLIN G TI datasheet.pdf