Bel Fuse Inc. BACC45FN18-31P9
BACC45FN18-31P9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN18-31P9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
BACC45FN18-31P9.pdf
Availability of BACC45FN18-31P9
QUANTITY
BACC45FN18-31P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN18-31P9
Internal Part NumberEIS-BACC45FN18-31P9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN18-31P9
Related LinksBACC45F, BACC45FN18-31P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN18-31P9 Details Description
Related parts for BACC45FN18-31P9
C/A,FC/APC-SC/APC datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 967MHZ 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle 32 Position 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
OSC XO 62.497656MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CABLE 4COND 12AWG BLACK 250' datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 71.5K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
80V/20A/250W 2 CH LOAD MODULE datasheet.pdf
RES 18K OHM .4W .01% RADIAL datasheet.pdf