Bel Fuse Inc. BACC45FN22A55S
BACC45FN22A55S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN22A55S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 S BY RECP WC
Datasheet Download
BACC45FN22A55S.pdf
Availability of BACC45FN22A55S
QUANTITY
BACC45FN22A55S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN22A55S
Internal Part NumberEIS-BACC45FN22A55S
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN22A55S
Related LinksBACC45F, BACC45FN22A55S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN22A55S Details Description
Related parts for BACC45FN22A55S
Connector Receptacle 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 1.2 UNF 5V datasheet.pdf
FAST-SLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
BOARD DAC LTC2635-12 datasheet.pdf
25+25 DIL VERT SOCKET 4.6MM datasheet.pdf