Bel Fuse Inc. BACC45FN24-57P7H
BACC45FN24-57P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN24-57P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN24-57P7H.pdf
Availability of BACC45FN24-57P7H
QUANTITY
BACC45FN24-57P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN24-57P7H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN24-57P7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN24-57P7H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN24-57P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN24-57P7H Details Description
Related parts for BACC45FN24-57P7H
LED VCSEL MICRO LENS 850NM ST datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS VERT LONG GOLD datasheet.pdf
HEATSHRINK MARKER 2.0"WHT 500/RL datasheet.pdf
RES SMD 1.74KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC BATTERY BACKUP 3.08V 10-UDFN datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 402K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.77K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 24UH SMD datasheet.pdf