Bel Fuse Inc. BACC45FN24-57P9H
BACC45FN24-57P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN24-57P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN24-57P9H.pdf
Availability of BACC45FN24-57P9H
QUANTITY
BACC45FN24-57P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN24-57P9H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN24-57P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN24-57P9H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN24-57P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN24-57P9H Details Description
Related parts for BACC45FN24-57P9H
IC UNIV BUS DVR 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 3MHZ TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 24POS 2MM T/H datasheet.pdf
RES SMD 237K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 432K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf