Bel Fuse Inc. BACC45FS18-11S9H
BACC45FS18-11S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS18-11S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FS18-11S9H.pdf
Availability of BACC45FS18-11S9H
QUANTITY
BACC45FS18-11S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS18-11S9H
Internal Part NumberEIS-BACC45FS18-11S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS18-11S9H
Related LinksBACC45FS, BACC45FS18-11S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS18-11S9H Details Description
Related parts for BACC45FS18-11S9H
CONN EDGECARD 16POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 8-DIP datasheet.pdf
SENSOR datasheet.pdf
RES SMD 38.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 49.3K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
SIZE 16, CLASS D, JUNCTION MODUL datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC datasheet.pdf
FUSE INLINE FAST/ACT 10A 300V datasheet.pdf