Bel Fuse Inc. BACC45FT12-12S6H
BACC45FT12-12S6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT12-12S6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FT12-12S6H.pdf
Availability of BACC45FT12-12S6H
QUANTITY
BACC45FT12-12S6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT12-12S6H
Internal Part NumberEIS-BACC45FT12-12S6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT12-12S6H
Related LinksBACC45FT, BACC45FT12-12S6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT12-12S6H Details Description
Related parts for BACC45FT12-12S6H
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12V datasheet.pdf
RES SMD 8.2K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC GATE AND/NAND QUAD 2INP 32QFN datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 100MA 2.5 OHM datasheet.pdf
IC POT DGTL 128TP LN LP 8-MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN datasheet.pdf
FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 540MA 770 MOHM datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC datasheet.pdf