Bel Fuse Inc. BACC45FT14-15P7H
BACC45FT14-15P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT14-15P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FT14-15P7H.pdf
Availability of BACC45FT14-15P7H
QUANTITY
BACC45FT14-15P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT14-15P7H
Internal Part NumberEIS-BACC45FT14-15P7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT14-15P7H
Related LinksBACC45FT, BACC45FT14-15P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT14-15P7H Details Description
Related parts for BACC45FT14-15P7H
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
RES 1.18K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf