Bel Fuse Inc. BACC45FT14-15P8
BACC45FT14-15P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT14-15P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT14-15P8.pdf
Availability of BACC45FT14-15P8
QUANTITY
BACC45FT14-15P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT14-15P8
Internal Part NumberEIS-BACC45FT14-15P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT14-15P8
Related LinksBACC45F, BACC45FT14-15P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT14-15P8 Details Description
Related parts for BACC45FT14-15P8
OSC XO 16.384MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO218AB datasheet.pdf
CONN RCPT 9 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 86.6 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 240 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf