Bel Fuse Inc. BACC45FT14-15PH
BACC45FT14-15PH picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT14-15PH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FT14-15PH.pdf
Availability of BACC45FT14-15PH
QUANTITY
BACC45FT14-15PH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT14-15PH
Internal Part NumberEIS-BACC45FT14-15PH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT14-15PH
Related LinksBACC45F, BACC45FT14-15PH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT14-15PH Details Description
Related parts for BACC45FT14-15PH
TRIMMER 500K OHM 0.2W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 EXTEND datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 580MA 520 MOHM datasheet.pdf
RES 25.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 54POS DUAL PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
COMPRESSION SPRING datasheet.pdf
10MM THREADED CABLE ASSY datasheet.pdf
RES SMD 1.21K OHM 1% 1W 0207 datasheet.pdf
COUNTER 8 CHAR 100-130V PANEL MT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-12V 3W datasheet.pdf