Bel Fuse Inc. BACC45FT14-15S10
BACC45FT14-15S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT14-15S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT14-15S10.pdf
Availability of BACC45FT14-15S10
QUANTITY
BACC45FT14-15S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT14-15S10
Internal Part NumberEIS-BACC45FT14-15S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT14-15S10
Related LinksBACC45FT, BACC45FT14-15S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT14-15S10 Details Description
Related parts for BACC45FT14-15S10
Connector Receptacle 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TWIST LOK STANDOFF 1/2 X 1.45" datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 25A SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS VERT GOLD T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS STR DUAL .100" datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V X6S 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R 1210 datasheet.pdf