Bel Fuse Inc. BACC45FT20A25S6
BACC45FT20A25S6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT20A25S6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 S BY PLUG
Datasheet Download
BACC45FT20A25S6.pdf
Availability of BACC45FT20A25S6
QUANTITY
BACC45FT20A25S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT20A25S6
Internal Part NumberEIS-BACC45FT20A25S6
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT20A25S6
Related LinksBACC45F, BACC45FT20A25S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT20A25S6 Details Description
Related parts for BACC45FT20A25S6
TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .125 SLD datasheet.pdf
VARISTOR 387V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
RES 24.3K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU .022UF 25V 20% 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD323 datasheet.pdf
AB 2C 2#16 PIN PLUG datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 324 CLBs, 6000 Gates, 166MHz, CMOS, PQCC84 IC datasheet.pdf