Bel Fuse Inc. BACC45FT22C12S
BACC45FT22C12S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT22C12S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT22C12S.pdf
Availability of BACC45FT22C12S
QUANTITY
BACC45FT22C12S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT22C12S
Internal Part NumberEIS-BACC45FT22C12S
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT22C12S
Related LinksBACC45F, BACC45FT22C12S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT22C12S Details Description
Related parts for BACC45FT22C12S
FUSE CERM 6.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
HEAT SINK 33MM X 33MM X 12.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 WW datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS STRGHT PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 90A 300VAC datasheet.pdf
VARISTOR 198V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
STANDARD NYLON CABLE TIES datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IGBT 1200V 40A 240W MTP datasheet.pdf
RES SMD 12M OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 630V AXIAL datasheet.pdf