Bel Fuse Inc. BACC63BN12-12P9H
BACC63BN12-12P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BN12-12P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BN12-12P9H.pdf
Availability of BACC63BN12-12P9H
QUANTITY
BACC63BN12-12P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BN12-12P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BN12-12P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BN12-12P9H
Related LinksBACC63BN, BACC63BN12-12P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BN12-12P9H Details Description
Related parts for BACC63BN12-12P9H
REGULATR 20A BSTR FOR PT7712 HRZ datasheet.pdf
POT 1M OHM 2W CARBON R-LOG datasheet.pdf
IC THERMOCOUPLE COND TO-100-10 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
AM60038-8 SIDE GUIDE KNIF datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
500 TB PLU PLU UP/SIDE datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 12A datasheet.pdf