Bel Fuse Inc. BACC63BN14-12P6H
BACC63BN14-12P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BN14-12P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 9#20 3#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BN14-12P6H.pdf
Availability of BACC63BN14-12P6H
QUANTITY
BACC63BN14-12P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BN14-12P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BN14-12P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BN14-12P6H
Related LinksBACC63BN, BACC63BN14-12P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BN14-12P6H Details Description
Related parts for BACC63BN14-12P6H
BOX ALUM NATURAL 5"L X 9.5"W datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-QFN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 9V datasheet.pdf
RES 6.2 OHM 2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
RES SMD 4.32 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
RES 5K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf