Bel Fuse Inc. BACC63BN14-15P7
BACC63BN14-15P7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BN14-15P7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BN14-15P7.pdf
Availability of BACC63BN14-15P7
QUANTITY
BACC63BN14-15P7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BN14-15P7
Internal Part NumberEIS-BACC63BN14-15P7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BN14-15P7
Related LinksBACC63B, BACC63BN14-15P7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BN14-15P7 Details Description
Related parts for BACC63BN14-15P7
CONN HEADER INVRTD 32POS STR datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 9" 0.50MM 26POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
FERR BEAD 1 KOHM 150MA 0402 SMD datasheet.pdf
1IN 10-11 GAUGE 5/16-18 THREADED datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES SMD 22M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf