Bel Fuse Inc. BACC63BN18-14PN
BACC63BN18-14PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BN18-14PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 14C 14#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BN18-14PN.pdf
Availability of BACC63BN18-14PN
QUANTITY
BACC63BN18-14PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BN18-14PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BN18-14PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BN18-14PN
Related LinksBACC63B, BACC63BN18-14PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BN18-14PN Details Description
Related parts for BACC63BN18-14PN
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 5V datasheet.pdf
IC TRANSCVR 3-ST 8BIT INV 24SSOP datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OCTAL LATCH 3ST 20-SSOP datasheet.pdf
IC VOLT DETECT 2.2V 100MS SNT-4A datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 10% 2910 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
OSC VCXO 1.24416GHZ LVDS SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V datasheet.pdf