Bel Fuse Inc. BACC63BP10C5S8H
BACC63BP10C5S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10C5S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP10C5S8H.pdf
Availability of BACC63BP10C5S8H
QUANTITY
BACC63BP10C5S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10C5S8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10C5S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10C5S8H
Related LinksBACC63B, BACC63BP10C5S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10C5S8H Details Description
Related parts for BACC63BP10C5S8H
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W datasheet.pdf
CONN HDR 12POS DUAL VERT 15GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 2.285A 43 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.2KB OTP 20DIP datasheet.pdf
MINI PV CTW RECEPT 18-20AWG GOLD datasheet.pdf
IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
RES 34.4K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 22 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 28V datasheet.pdf