Bel Fuse Inc. BACC63BP10D2S10
BACC63BP10D2S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10D2S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
BACC63BP10D2S10.pdf
Availability of BACC63BP10D2S10
QUANTITY
BACC63BP10D2S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10D2S10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10D2S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10D2S10
Related LinksBACC63B, BACC63BP10D2S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10D2S10 Details Description
Related parts for BACC63BP10D2S10
TRANS NPN 20V 0.5A NS-B1 datasheet.pdf
Connector Receptacle 88 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN PIN RCPT 24-20AWG CRIMP datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 10% 2824 datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
BHZ 5.00/03/90LH BK/BK datasheet.pdf
OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN datasheet.pdf