Bel Fuse Inc. BACC63BP10H20P6H
BACC63BP10H20P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H20P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 P TH PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP10H20P6H.pdf
Availability of BACC63BP10H20P6H
QUANTITY
BACC63BP10H20P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H20P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H20P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H20P6H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP10H20P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H20P6H Details Description
Related parts for BACC63BP10H20P6H
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 datasheet.pdf
IC REG BUCK PROG 1A SYNC 10MLP datasheet.pdf
RES SMD 9.76K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CPM WHEEL 12X2X5" 7A MED datasheet.pdf
RES 2K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY KEYLOCK datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 0.15A SSM datasheet.pdf
AIRMAX datasheet.pdf
97-3102A12S-3SY datasheet.pdf
15UF 63V 5X11 datasheet.pdf