Bel Fuse Inc. BACC63BP12C3P7H
BACC63BP12C3P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12C3P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP12C3P7H.pdf
Availability of BACC63BP12C3P7H
QUANTITY
BACC63BP12C3P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12C3P7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12C3P7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12C3P7H
Related LinksBACC63B, BACC63BP12C3P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12C3P7H Details Description
Related parts for BACC63BP12C3P7H
FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P2C VERT UNSHLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
BRONZE SERV POST CONN #8 SOL-#7 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
OSC VCTCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf