Bel Fuse Inc. BACC63BP12D12P8
BACC63BP12D12P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12D12P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 P PLUG SS WC
Datasheet Download
BACC63BP12D12P8.pdf
Availability of BACC63BP12D12P8
QUANTITY
BACC63BP12D12P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12D12P8
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12D12P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12D12P8
Related LinksBACC63B, BACC63BP12D12P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12D12P8 Details Description
Related parts for BACC63BP12D12P8
IC REG SWTCHD CAP INV RATIO 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE MED GEN EMI 6A datasheet.pdf
CONV DC/DC 5/3.3V 3/4.25A DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 6POS datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 2GBIT 2.5NS 60FBGA datasheet.pdf
CLAMP BEAM 5/16"-1/2" FLANGE datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 600V 1.4A SOD57 datasheet.pdf
CERTICRIMP 2,SAHT TYPE II datasheet.pdf
CAP FILM 0.013UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf