Bel Fuse Inc. BACC63BP16H24P6
BACC63BP16H24P6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP16H24P6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 P PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP16H24P6.pdf
Availability of BACC63BP16H24P6
QUANTITY
BACC63BP16H24P6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP16H24P6
Internal Part NumberEIS-BACC63BP16H24P6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP16H24P6
Related LinksBACC63B, BACC63BP16H24P6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP16H24P6 Details Description
Related parts for BACC63BP16H24P6
RES 3.6K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 200 OHM 5% 10W WIREWOUND AXL datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 50POS 0.156 datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 1% 1/4W MELF datasheet.pdf
IC TX FM RADIO 76-108MHZ 20UQFN datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
40W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CBL TNC BKHD JACK-AMC PLUG 150MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
FILTER EMI 22PF 250V RADIAL datasheet.pdf