Bel Fuse Inc. BACC63BP18C11S9
BACC63BP18C11S9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP18C11S9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 11C 10#16 1#2 S TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP18C11S9.pdf
Availability of BACC63BP18C11S9
QUANTITY
BACC63BP18C11S9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP18C11S9
Internal Part NumberEIS-BACC63BP18C11S9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP18C11S9
Related LinksBACC63B, BACC63BP18C11S9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP18C11S9 Details Description
Related parts for BACC63BP18C11S9
RES SMD 430 OHM 5% 3W Z BEND datasheet.pdf
CABLE INTERFACE MODULE IDC 24 datasheet.pdf
CONN PLUG 128POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
MNTG PAD NYL datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V C0G 0603 datasheet.pdf
CBL RIBN 36COND 0.025 GRAY 100' datasheet.pdf
Connector Header 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf