Bel Fuse Inc. BACC63BP18C14P9H
BACC63BP18C14P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP18C14P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP18C14P9H.pdf
Availability of BACC63BP18C14P9H
QUANTITY
BACC63BP18C14P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP18C14P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP18C14P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP18C14P9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP18C14P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP18C14P9H Details Description
Related parts for BACC63BP18C14P9H
RACK ECONOMIZER 57.81X22 X 25.5" datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W datasheet.pdf
CONN RCPT 44CKT DUAL VERT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
Connector Receptacle 15 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 732K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.196 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 12"" datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V DO213AB datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf