Bel Fuse Inc. BACC63BP18D14P9H
BACC63BP18D14P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP18D14P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP18D14P9H.pdf
Availability of BACC63BP18D14P9H
QUANTITY
BACC63BP18D14P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP18D14P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP18D14P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP18D14P9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP18D14P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP18D14P9H Details Description
Related parts for BACC63BP18D14P9H
Crystal 30.0000MHz 30ppm Series 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
Connector Receptacle 72 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC FIXED-POINT DSP 532-FCBGA datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 2A DO204AC datasheet.pdf
CONN HDR 2MM R/A W/SCREW 14POS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 108MHZ 24TBGA datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805 datasheet.pdf
KIT EVAL LF RFID READER datasheet.pdf
IGBT 1200V 50A 312W TO3PN datasheet.pdf
RAIL CLAMP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 2.9A TO277A datasheet.pdf