Bel Fuse Inc. BACC63BP18H11SN
BACC63BP18H11SN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP18H11SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 11C 10#16 1#2 S PLUG AN
Datasheet Download
BACC63BP18H11SN.pdf
Availability of BACC63BP18H11SN
QUANTITY
BACC63BP18H11SN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP18H11SN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP18H11SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP18H11SN
Related LinksBACC63B, BACC63BP18H11SN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP18H11SN Details Description
Related parts for BACC63BP18H11SN
RES SMD 115 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
ADAPTER FOR AT17C/LV020A EEPROMS datasheet.pdf
CAP ALUM 4UF 150V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V U2J 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 372 I/O 780FBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V DPAK datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 datasheet.pdf
CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 200V 0.175A TO92-3 datasheet.pdf
CAP FILM 0.091UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
Micropower, Step-Up/Step-Down Switching Regulator; Adjustable and Fixed 3.3 V, 5 V, 12 V IC datasheet.pdf