Bel Fuse Inc. BACC63BP20C16P10H
BACC63BP20C16P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP20C16P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 16C 16#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP20C16P10H.pdf
Availability of BACC63BP20C16P10H
QUANTITY
BACC63BP20C16P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP20C16P10H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP20C16P10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP20C16P10H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP20C16P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP20C16P10H Details Description
Related parts for BACC63BP20C16P10H
IC VREF SERIES 10V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
4R STB REC METRAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
IC TXRX RS232 DUAL 16-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT TIN 72POS datasheet.pdf
WR-MPC3 POWER CONNECTOR 16POS datasheet.pdf
CONN SOCKET .100" 16POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 40A TO220 datasheet.pdf