Bel Fuse Inc. BACC63BP20C25S10
BACC63BP20C25S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP20C25S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 S TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP20C25S10.pdf
Availability of BACC63BP20C25S10
QUANTITY
BACC63BP20C25S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP20C25S10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP20C25S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP20C25S10
Related LinksBACC63BP, BACC63BP20C25S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP20C25S10 Details Description
Related parts for BACC63BP20C25S10
RES 400 OHM 7W 1% AXIAL datasheet.pdf
IND DELAY LINE 4.0NS 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 1A D2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
CAP ROCKER RECT BLK/RED LENS datasheet.pdf
RES 50 OHM 10W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf