Bel Fuse Inc. BACC63BP20C41P9H
BACC63BP20C41P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP20C41P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP20C41P9H.pdf
Availability of BACC63BP20C41P9H
QUANTITY
BACC63BP20C41P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP20C41P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP20C41P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP20C41P9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP20C41P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP20C41P9H Details Description
Related parts for BACC63BP20C41P9H
IC BUFF DVR LOW V N-INV 20SOIC datasheet.pdf
LABEL S LAM DM POLY WHT .75X.25" datasheet.pdf
RES MO 3W 20 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 295 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CIR BRKR 25A 277VAC 65VDC datasheet.pdf
RES 1.28M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 8PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
SL-SMT 5.08/06/270GH 3.2 BK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf
DIODE T-MODULE 600V 90A D-55 datasheet.pdf