Bel Fuse Inc. BACC63BP22C32S9
BACC63BP22C32S9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22C32S9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 S TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP22C32S9.pdf
Availability of BACC63BP22C32S9
QUANTITY
BACC63BP22C32S9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22C32S9
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22C32S9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22C32S9
Related LinksBACC63B, BACC63BP22C32S9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22C32S9 Details Description
Related parts for BACC63BP22C32S9
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 270PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V U2J 0603 datasheet.pdf
RES 634K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf