Bel Fuse Inc. BACC63BP22C55P10
BACC63BP22C55P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22C55P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP22C55P10.pdf
Availability of BACC63BP22C55P10
QUANTITY
BACC63BP22C55P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22C55P10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22C55P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22C55P10
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22C55P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22C55P10 Details Description
Related parts for BACC63BP22C55P10
HEATSINK BXB50,75,100,150.45"VRT datasheet.pdf
SPEAKER 8 OHMS 2W 28X28MM datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 4.42K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RES 33 OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
RES SMD 1.24M OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CABLE FFC 1MM TYPE 1 18P 200MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 2W SMBJ datasheet.pdf