Bel Fuse Inc. BACC63BP22C55PNH
BACC63BP22C55PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22C55PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 55C 55#20 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP22C55PNH.pdf
Availability of BACC63BP22C55PNH
QUANTITY
BACC63BP22C55PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22C55PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22C55PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22C55PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22C55PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22C55PNH Details Description
Related parts for BACC63BP22C55PNH
FIXED IND 22UH 2.8A 61.7 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
POUCH REPL SYST4 ANTI-STAT VINYL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 160A DO205 datasheet.pdf
25 MTE RCPT SR LATCH .100CL datasheet.pdf
RES 7.77K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 180POS R/A 4ROW GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 400W datasheet.pdf