Bel Fuse Inc. BACC63BP22H12P6H
BACC63BP22H12P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H12P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP22H12P6H.pdf
Availability of BACC63BP22H12P6H
QUANTITY
BACC63BP22H12P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H12P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H12P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H12P6H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H12P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H12P6H Details Description
Related parts for BACC63BP22H12P6H
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 15VC SMA datasheet.pdf
PNEUM SOLENOID 24VDC N.C. datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
RES 845 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 324V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf