Bel Fuse Inc. BACC63BP24C43P7H
BACC63BP24C43P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24C43P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP24C43P7H.pdf
Availability of BACC63BP24C43P7H
QUANTITY
BACC63BP24C43P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24C43P7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24C43P7H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24C43P7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24C43P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24C43P7H Details Description
Related parts for BACC63BP24C43P7H
IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CABLE STR FEMALE-FEMAL 5POS 12' datasheet.pdf
IC USB PWR SW/CTRLR CHRG SOT23-6 datasheet.pdf
RES SMD 0.3 OHM 5% 2W J LEAD datasheet.pdf
Connector Header 25 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
CONN HIGH SPD CARD EDGE 160POS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V datasheet.pdf