Bel Fuse Inc. BACC63BP24D30S10
BACC63BP24D30S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24D30S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG SS WC
Datasheet Download
BACC63BP24D30S10.pdf
Availability of BACC63BP24D30S10
QUANTITY
BACC63BP24D30S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24D30S10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24D30S10
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24D30S10
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24D30S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24D30S10 Details Description
Related parts for BACC63BP24D30S10
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 0.158 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
WIREWAY 45 DEG STEEL 8X8" GREY datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 182K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
CRYSTAL 40.00 MHZ 10.0PF SMD datasheet.pdf
TINEL LOCK RING ADAPT datasheet.pdf
15UF 35V 7,6X20,4MM 125C 20000H datasheet.pdf