Bel Fuse Inc. BACC63BP24D61P6H
BACC63BP24D61P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24D61P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP24D61P6H.pdf
Availability of BACC63BP24D61P6H
QUANTITY
BACC63BP24D61P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24D61P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24D61P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24D61P6H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24D61P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24D61P6H Details Description
Related parts for BACC63BP24D61P6H
RES SMD 267 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SRAM 2MBIT 70NS 44TSOP datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
PHOTOTRANSISTOR 3.0MM WIDE VIEW datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS2553DRV1-364 datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 2.9MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 280 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206 datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU 1UF 6.3V 20% 0603 datasheet.pdf
CONN HOUSING datasheet.pdf
68UF 50V 9.53X34.93 AXI datasheet.pdf