Bel Fuse Inc. BACC63BP24H61P8
BACC63BP24H61P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24H61P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 P PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP24H61P8.pdf
Availability of BACC63BP24H61P8
QUANTITY
BACC63BP24H61P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24H61P8
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24H61P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24H61P8
Related LinksBACC63B, BACC63BP24H61P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24H61P8 Details Description
Related parts for BACC63BP24H61P8
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 84.5KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC TXRX BUS OCTAL 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
I2 DIE OF 1903200220 INSUL.FIQD datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf