Bel Fuse Inc. BACC63BP24H61PNH
BACC63BP24H61PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24H61PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP24H61PNH.pdf
Availability of BACC63BP24H61PNH
QUANTITY
BACC63BP24H61PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24H61PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24H61PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24H61PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24H61PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24H61PNH Details Description
Related parts for BACC63BP24H61PNH
RES SMD 1.05K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 71.5 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
SOLDER CUP CONNECTOR datasheet.pdf
RES SMD 787 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 10.6V 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 100MA 1.8 OHM SMD datasheet.pdf
RES 165 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210 datasheet.pdf