Bel Fuse Inc. BACC63BP24H61S7H
BACC63BP24H61S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24H61S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 S PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP24H61S7H.pdf
Availability of BACC63BP24H61S7H
QUANTITY
BACC63BP24H61S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24H61S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24H61S7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24H61S7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24H61S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24H61S7H Details Description
Related parts for BACC63BP24H61S7H
IC REG LDO 3.3V 1.5A PPAK datasheet.pdf
MODULE SDRAM 256MB 168-DIMM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM datasheet.pdf
14CKT PICOFLEX 230MM LONG datasheet.pdf
RES SMD 167 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf