Bel Fuse Inc. BACC63BP28D42P10H
BACC63BP28D42P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP28D42P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 42C 42#16 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP28D42P10H.pdf
Availability of BACC63BP28D42P10H
QUANTITY
BACC63BP28D42P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP28D42P10H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP28D42P10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP28D42P10H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP28D42P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP28D42P10H Details Description
Related parts for BACC63BP28D42P10H
IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS 4MM SMD .5MM datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 4POS 24-26AWG datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:5 1GHZ 32QFN datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 20POS datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 38.3 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CABLE SGL-END STR PLUG 3POS 3' datasheet.pdf