Bel Fuse Inc. BACC63BV12B3SN
BACC63BV12B3SN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV12B3SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH RECP SS WC
Datasheet Download
BACC63BV12B3SN.pdf
Availability of BACC63BV12B3SN
QUANTITY
BACC63BV12B3SN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV12B3SN
Internal Part NumberEIS-BACC63BV12B3SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV12B3SN
Related LinksBACC63B, BACC63BV12B3SN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV12B3SN Details Description
Related parts for BACC63BV12B3SN
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
VARISTOR 198V 15KA DISC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf