Bel Fuse Inc. BACC63BV14F12P6H
BACC63BV14F12P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV14F12P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 9#20 3#16 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV14F12P6H.pdf
Availability of BACC63BV14F12P6H
QUANTITY
BACC63BV14F12P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV14F12P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV14F12P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV14F12P6H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV14F12P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV14F12P6H Details Description
Related parts for BACC63BV14F12P6H
IC OPAMP INSTR 1MHZ 16DIP datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 3.15"LX2.17"W datasheet.pdf
LED CBI 3MM HI EFF GREEN .200 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
RES 2.34K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf