Bel Fuse Inc. BACC63BV14H15P8
BACC63BV14H15P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV14H15P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P RECP AN WC
Datasheet Download
BACC63BV14H15P8.pdf
Availability of BACC63BV14H15P8
QUANTITY
BACC63BV14H15P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV14H15P8
Internal Part NumberEIS-BACC63BV14H15P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV14H15P8
Related LinksBACC63B, BACC63BV14H15P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV14H15P8 Details Description
Related parts for BACC63BV14H15P8
CONN HEADER .100 SINGL R/A 16POS datasheet.pdf
IC SUPPLY VOLT SUPERVISOR 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 1POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 48VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 9pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 1A 10W datasheet.pdf
IC CLK BUFF 1:10 250MHZ datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf