Bel Fuse Inc. BACC63BV16H24S8
BACC63BV16H24S8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV16H24S8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
BACC63BV16H24S8.pdf
Availability of BACC63BV16H24S8
QUANTITY
BACC63BV16H24S8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV16H24S8
Internal Part NumberEIS-BACC63BV16H24S8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV16H24S8
Related LinksBACC63B, BACC63BV16H24S8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV16H24S8 Details Description
Related parts for BACC63BV16H24S8
IC FLASH 1MBIT 55NS 32VSOP datasheet.pdf
RES SMD 6.65 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 R/A datasheet.pdf
IC GATE NOR 2CH 4-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN CHAMP RCPT 80POS .050 R/A datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN CIC VERT 19POS 1.00MM PCB datasheet.pdf