Bel Fuse Inc. BACC63BV18F31S7
BACC63BV18F31S7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV18F31S7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
BACC63BV18F31S7.pdf
Availability of BACC63BV18F31S7
QUANTITY
BACC63BV18F31S7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV18F31S7
Internal Part NumberEIS-BACC63BV18F31S7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV18F31S7
Related LinksBACC63B, BACC63BV18F31S7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV18F31S7 Details Description
Related parts for BACC63BV18F31S7
THERMISTOR 10 OHM 245V SMT PTC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
IC DUAL HS DIFF DRIVER SOT23-5 datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 166MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
SCD 3.81/12/90G 3.2SN BK BX datasheet.pdf
FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH datasheet.pdf