Bel Fuse Inc. BACC63BV24H30PNH
BACC63BV24H30PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV24H30PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P RECP AN LC
Datasheet Download
BACC63BV24H30PNH.pdf
Availability of BACC63BV24H30PNH
QUANTITY
BACC63BV24H30PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV24H30PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BV24H30PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV24H30PNH
Related LinksBACC63BV, BACC63BV24H30PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV24H30PNH Details Description
Related parts for BACC63BV24H30PNH
IC PROM SER 200000 I-TEMP 44VQFP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 4.65V 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle, Pass Through 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 9.53 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OP AMP LP HI SPEED 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
HDI RECP ASSY 3 ROW 165 POS NYET datasheet.pdf