Bel Fuse Inc. BACC63CB10-20P10
BACC63CB10-20P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB10-20P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB10-20P10.pdf
Availability of BACC63CB10-20P10
QUANTITY
BACC63CB10-20P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB10-20P10
Internal Part NumberEIS-BACC63CB10-20P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB10-20P10
Related LinksBACC63CB, BACC63CB10-20P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB10-20P10 Details Description
Related parts for BACC63CB10-20P10
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS W/PIN BOX datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 1.47 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
3M 4646 VHB 1/2" X 4" - 5/PACK datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 75W datasheet.pdf
CONN DMC 20POS datasheet.pdf