Bel Fuse Inc. BACC63CB10-20P7
BACC63CB10-20P7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB10-20P7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB10-20P7.pdf
Availability of BACC63CB10-20P7
QUANTITY
BACC63CB10-20P7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB10-20P7
Internal Part NumberEIS-BACC63CB10-20P7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB10-20P7
Related LinksBACC63C, BACC63CB10-20P7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB10-20P7 Details Description
Related parts for BACC63CB10-20P7
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm Series 80 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS GOLD datasheet.pdf
CAP CER 2PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 3.05K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 36 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
Connector Receptacle 60 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC USB POWER MANAGER 20UTQFN datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf